Ecce Homo 2014 - fotogalerie

Trénink - sobota 7.6. 2014

Během víkendu 7. a 8. června 2014 se konal již 34. ročník Mistrovství Evropy v závodech do vrchu ve Šternberku. Zde naleznete fotografie ze sobotního tréninku, pořízené v lokalitě Nové Zatáčky. Stejně jako každý rok, i letos to stálo za to!prohlédnout celou fotogalerii z tréninku . . .

1. závod - historické vozy, neděle 8.6. 2014


V neděli panovaly až smrtelně vysoké teploty. Ráno, během prvních jízd historiků, to ještě šlo, ale následně se rozpoutalo peklo. Opravdu obdivuju všechny jezdce, že to nejen vydrželi, ale dokázali i přesto zajíždět slušné časy. Prostě bylo na co se dívat, jen se těžko hledal stín.prohlédnout celou fotogalerii z 1. závodu historických vozů . . .1. závod - moderní vozy, neděle 8.6. 2014


Když začínaly startovat moderní vozy, počasí už bylo opravdu letní. A to je ještě slabé slovo. Navíc závodníci jezdili opravdu "na krev". Respekt všem, kteří to v té pekelné výhni museli vytrpět.prohlédnout celou fotogalerii z 1. závodu moderních vozů . . .

2. závod - historické vozy

Během druhého závodu historiků už panovalo neskutečné vedro. Přesto jezdci podali stoprocentní výkon. Srdce diváka bylo potěšeno, spálená pokožka už tolik ne. Absolutním vítězem obou jízd se stal  Adam Klus s vozem March HSS Audi Turbo CAN AM.prohlédnout celou fotogalerii z 2. závodu historických vozů . . .

2. závod - moderní vozy

Druhý závod kategorie moderních vozů byl provázen řadou menších i větších zdržení. Král Šternberského kopce, Simeone Faggioli, jel svou vítěznou jízdu až k večeru. Byl to opravdu dlouhý den, ale rozhodně nešlo o promarněný čas. Posoudit to můžete sami z obrázků v galerii.prohlédnout celou fotogalerii z 2. závodu moderních vozů . . .

Žádné komentáře:

Okomentovat